AirClean-Servis

Сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів в Києві

  

Smaller Default Larger

Пульт для кондиционера

Може статися так, що Ваш пульт для управління кондиціонером вийшов ладу або загубився. Не біда – зверніться до нас і ми підберемо якісний, недорогий універсальний пульт дистанційного керування до Вашого кондиціонера. Також ви можете замовити і оригінальну модель.  Для цього потрібно зателефонувати та вказати марку і модель Вашого кондиціонера.

Основні команди управління на пульті кондиціонера:

«COOL» - режим охолодження
«HEAT» - функція обігріву приміщення, максимальна температура до 30 градусів
«SWING» - зміна кута нахилу жалюзі
«DRY» - осушення повітря в приміщенні
«FAN» - управління режимом роботи вентилятора внутрішнього блоку. Змінюється швидкість обертання вентилятора, що дозволяє більш-менш інтенсивно поширювати повітря в приміщенні
«AUTO» - режим підтримки рівня комфортної температури в приміщенні
«SLEEP» - управління режимами температури під час сну. У цьому режимі кондиціонер плавно знижує або підвищує температуру протягом декількох годин для досягнення комфортних умов під час пробудження людини після сну

Універсальний пульт д/у для кондиціонерів. Серія «Base»

Ціна - 300 грн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Універсальний пульт д/у для кондиціонерів. Серія «Light»

Ціна - 450 грн

Яскравий дизайн, синє підсвічування екрану. Вмонтований датчик показу кімнатної температури. 

Універсальний пульт управління кондиціонером серії «Base» та «Light»  підходить майже до всіх марок кондиціонерів. Ось їх не повний список:

AKIRA, AUX, AUCMA, AIDELONG, AITE, AOLI, AOKE, BALLU, BAIXUE, BOSH, CHANGHONG, CHIGO, CORONA, COOPER & HUNTER, DAEWOO, DAIKIN, DUNAN, ELECTROLUX, FUJITSU, GREE, GOLDSTAR, GARRIER, GEER, GLEE, HAIER, HICON, HITACHI, HYUNDAI, JIALE, KONKA, LG, MCQUAY, MD, MITSUBISI, NATIONAL, PANASONIC, NISO, NIKKO, PANDA, ROWA, SANYO, NEC, SAMSUNG, SHARP, SHINCO, SIGMA, SOGO, SOVA, TCL, TECO, TOBO, TOSHIBA, TOYO, TRANE, WANBAO, WEILI, WHIRLPOOL, YAIR, YORK, YUTU та ін.

У вартість пультів входить: доставка,  налаштування під конкретну модель кондиціонера.

Якщо пульт (універсальний) замовляється в комплексі з послугами по профілактиці та обслуговуванні – вартість становить 450 грн (Ваse) та 600 грн «Light» (Ціна дійсна тільки для побутових кондиціонерів малої та середньої потужності  до 7кВт).

з 8.00 до 22.00

Без вихідних!

Залишити заявку

Консультації

044 568-00-75

063 648-30-03

063 620-02-64

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Так не має бути!

  • Брудний фільтр
  • Брудний барабан
  • Забитий випарник
  • Тепообмінник

Наші рекомендації

Для того щоб Ваш кондиціонер працював довго та надійно рекомендуємо проводити його чистку регулярно. Періодичність сервісного обслуговування кондиціонера залежить  від декількох обставин, серед яких – забрудненість повітря в приміщені, його призначення, температурний режим що, необхідно забезпечити, тощо.

Подбати про свій кондиціонер необхідно заздалегідь, це дозволить запобігти його поломкам в розпал спеки.

Експлуатація

Використання забрудненого кондиціонера значно зменшує його термін експлуатації, знижує холодильну продуктивність компресора, підвищує витрату електроенергії. Також не варто вмикати кондиціонер взимку, якщо  він не пристосований до цього.

Періодичність

В побутових умовах радимо чистити кондиціонер хоча б один раз на рік. Кондиціонери які використовуються в комерційних приміщеннях рекомендується обслуговувати два рази на рік. Кліматична техніка для серверних кімнат потребує планової періодичності проведення робіт.

Професійність

Тільки досвідчені фахівці, та за наявністю професійного обладнання, зможуть швидко з’ясувати та ліквідувати причину поломки, належним чином провести обслуговування та інші сервісні роботи. Дзвоніть та замовляйте професійні послуги  044 568-00-75