AirClean-Servis

Сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів в Києві

  

Smaller Default Larger

Установка кондиціонерів

Монтаж кондиціонерів Київ

Наша компанія надає послуги по якісному і професійному монтажу кондиціонерів. Надійність кондиціонера залежить не тільки від його якості, але і від правильно проведеного монтажу, оскільки 90% випадків поломки кондиціонерів відбуваються завдяки неправильній установці. Установка кондиціонера це дуже складна процедура, яку повинен робити тільки професіонал. Майстер має бути досвідченим і мати якісний інструмент.

Спочатку необхідно правильно розрахувати потужність кондиціонера і місце його розташування таким чином, щоб  потік повітря не був спрямований на ліжко, стіл або дитячу зону. Зовнішній блок кондиціонера кріпиться під вікном з урахуванням якісного відводу тепла і конденсату. Після монтажу відбувається запуск і повна перевірка роботи кондиціонера.

Також може бути проведений нестандартний монтаж кондиціонера, тобто монтаж з урахуванням додаткових вимог замовника:

-         Зняття і установка склопакетів

-         Штроблення стіни

-         Збільшення довжини комунікацій

-         Залучення до робіт альпіністів або підйомної техніки

-         Установка зовнішнього блоку збоку або над вікном

Якщо приміщення на стадії ремонту, то є сенс завчасно прокласти комунікації в стіну. В такому разі монтаж кондиціонера розділиться на два етапи. Перший етап – закладка всіх необхідних комунікацій в стіну, встановлення зовнішнього блоку.  Другий етап відбувається після закінчення ремонту. Встановлюється внутрішній блок, підключається електроживлення, проводиться запуск кондиціонера і діагностика його роботи в усіх режимах.

Ми надаємо гарантію на установку кондиціонера. Наші висококваліфіковані працівники швидко і якісно зроблять монтаж Вашого кондиціонера.

Установка кондиціонерів – ціни

  • Побутові кондиціонери потужністю до 3кВт – 1800 грн
  • Побутові кондиціонери потужністю від 3кВт до 5кВт – 2000 грн
  • Побутові кондиціонери та напівпромислові  потужністю від 5кВт до 8кВт –2400 грн

Кондиціонери канального типу касетні, стельові, настінні напівпромислові – потужністю від 8 кВт - ціна від 2800 грн

Вказані ціни відповідають тільки для стандартної установки, до 5 метрів міжблочних комунікацій, та при стандартному розміщенні блоків.

Якщо у Вас виникли якісь запитання – дзвоніть нашому оператору (044) 568-00-75, або на інші номери які вказані на сайті.

з 8.00 до 22.00

Без вихідних!

Залишити заявку

Консультації

044 568-00-75

063 648-30-03

063 620-02-64

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Так не має бути!

  • Брудний фільтр
  • Брудний барабан
  • Забитий випарник
  • Тепообмінник

Наші рекомендації

Для того щоб Ваш кондиціонер працював довго та надійно рекомендуємо проводити його чистку регулярно. Періодичність сервісного обслуговування кондиціонера залежить  від декількох обставин, серед яких – забрудненість повітря в приміщені, його призначення, температурний режим що, необхідно забезпечити, тощо.

Подбати про свій кондиціонер необхідно заздалегідь, це дозволить запобігти його поломкам в розпал спеки.

Експлуатація

Використання забрудненого кондиціонера значно зменшує його термін експлуатації, знижує холодильну продуктивність компресора, підвищує витрату електроенергії. Також не варто вмикати кондиціонер взимку, якщо  він не пристосований до цього.

Періодичність

В побутових умовах радимо чистити кондиціонер хоча б один раз на рік. Кондиціонери які використовуються в комерційних приміщеннях рекомендується обслуговувати два рази на рік. Кліматична техніка для серверних кімнат потребує планової періодичності проведення робіт.

Професійність

Тільки досвідчені фахівці, та за наявністю професійного обладнання, зможуть швидко з’ясувати та ліквідувати причину поломки, належним чином провести обслуговування та інші сервісні роботи. Дзвоніть та замовляйте професійні послуги  044 568-00-75