AirClean-Servis

Сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів в Києві

  

Smaller Default Larger

Чистка кондиціонерів

Профілактика, чистка кондиціонера Київ

 

Чистка кондиціонера - найбільш затребувана з усіх операцій, що входять в комплекс сервісного обслуговування кондиціонерів та спліт систем. Наші спеціалісти швидко, якісно і професійно виконують таку послугу як чистка кондиціонерів в Києві.

Важливу роль в надійній роботі кондиціонера відіграє своєчасне очищення деталей внутрішнього блоку. Крильчатка кондиціонера в процесі роботи може забруднитися настільки, що не буде зовсім пропускати повітря. Також забивається радіатор, що суттєво впливає на якість роботи пристрою та загальній термін його служби. Крім того, брудний вентилятор та інші його частини дуже часто стають джерелом неприємного запаху що йде від кондиціонера. Ще одна неприємність що може статися від бруду в кондиціонері – закупорення водозливного каналу (дренажа). В цьому випадку  з внутрішного блоку через деякий час почне текти вода (конденсат).

Що стосується зовнішнього блоку - на тонких алюмінієвих ребрах теплообмінника поступово з'являється плівка з сажі, кіптяви й пилу, що звичайно знижує ефективність теплообміну з навколишнім середовищем. У деяких центральних районах міста забруднення конденсатора відбувається особливо швидко. Зниження ефективності теплообмінників не може не позначитися на навантаженні на компресор, а також інших агрегатах холодильної системи. Не варто очікувати при цьому повної віддачі від пристрою, в такому стані він працює на знос.

Щоб уникнути значних витрат на ремонт кондиціонера  краще своєчасно викликати майстра для повної очистки та перевірки приладу. Така послуга як чистка кондиціонера коштує відносно недорого. У випадку хатнього кондиціонера чистку достатньо  проводити раз на рік. Кондиціонер який використовується в комерційних приміщеннях це є магазини, перукарні, офіси, виробничі цехи – потребує чистки 2-3 рази в рік.

Чистка кондиціонерів  - перелік робіт

 1. Загальний огляд стану кондиціонера
 2. Перевірка кріплення зовнішнього блоку
 3. Чистка теплообмінника зовнішнього блоку
 4. Чистка випарника внутрішнього блоку
 5. Чистка корпусу внутрішнього блоку
 6. Чистка крильчатки внутрішнього блоку
 7. Чистка фільтрів внутрішнього блоку
 8. Чистка дренажу внутрішнього блоку
 9. Дезінфекція елементів внутрішнього блоку
 10.  Перевірка наявності фреону в кондиціонері
 11.  Дозаправка кондиціонера фреоном (якщо є на то потреба)
 12.  Перевірка температури повітря на виході з кондиціонера
 13.  Перевірка відповідності електроживлення вимогам виробу
 14.  Діагностика режимів роботи, перевірка наявності кодів помилок

Вартість послуг (Київ та передмістя)

Чистка кондиціонерів – ціна

 • Побутові кондиціонери малої та середньої потужності – 450 грн
 • Побутові кондиціонерів високої потужності (8 -10 кВт) – 650 грн

Побутові мультиспліт-системи – ціна визначається в залежності від кількості внутрішніх блоків

Напівпромислові, канальні спліт-системи  - від 500 грн

Чистка систем кондиціювання промислового призначення – ціна визначаться після попереднього обстеження об’єкту.

Для власників великої кількості одиниць техніки – діє знижка (від 5 шт)

Наші рекомендації: довірити сервісне обслуговування професійним і кваліфікованим працівникам. Чистка кондиціонерів, обслуговування та ремонт це те, чим ми професійно займаємося!

Чистка кондиціонерів із застосуванням парогенератора, мийки високого тиску, очисного та дезінфікуючого засобу  - дозволяє ефективно, охайно і швидко очистити внутрішній та зовнішній блок від бруду, пилу, бактерій, неприємних запахів, алергенів і отримати блискучий результат.

Працюємо з 8.00 до 22.00  без вихідних! телефон: (044) 5658-00-75, (063) 648-30-03

з 8.00 до 22.00

Без вихідних!

Залишити заявку

Консультації

044 568-00-75

063 648-30-03

063 620-02-64

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Так не має бути!

 • Брудний фільтр
 • Брудний барабан
 • Забитий випарник
 • Тепообмінник

Наші рекомендації

Для того щоб Ваш кондиціонер працював довго та надійно рекомендуємо проводити його чистку регулярно. Періодичність сервісного обслуговування кондиціонера залежить  від декількох обставин, серед яких – забрудненість повітря в приміщені, його призначення, температурний режим що, необхідно забезпечити, тощо.

Подбати про свій кондиціонер необхідно заздалегідь, це дозволить запобігти його поломкам в розпал спеки.

Експлуатація

Використання забрудненого кондиціонера значно зменшує його термін експлуатації, знижує холодильну продуктивність компресора, підвищує витрату електроенергії. Також не варто вмикати кондиціонер взимку, якщо  він не пристосований до цього.

Періодичність

В побутових умовах радимо чистити кондиціонер хоча б один раз на рік. Кондиціонери які використовуються в комерційних приміщеннях рекомендується обслуговувати два рази на рік. Кліматична техніка для серверних кімнат потребує планової періодичності проведення робіт.

Професійність

Тільки досвідчені фахівці, та за наявністю професійного обладнання, зможуть швидко з’ясувати та ліквідувати причину поломки, належним чином провести обслуговування та інші сервісні роботи. Дзвоніть та замовляйте професійні послуги  044 568-00-75