AirClean-Servis

Сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів в Києві

  

Smaller Default Larger

Демонтаж кондиціонерів

Демонтаж кондиціонера Київ

Швидко та якісно виконуємо такі роботи як демонтаж кондиціонерів. Демонтаж кондиціонерів може знадобитися  при переїзді в інше помешкання, при ремонті приміщення або заміні обладнання. Демонтаж кондиціонерів повинні виконувати професійні майстри, оскільки неправильний демонтаж приведе до витоку фреону в атмосферу і в результаті до поломки кондиціонера.

Що робить спеціаліст:

В першу чергу майстер діагностує роботу всіх параметрів кондиціонера, потім перекачує весь фреон у зовнішній блок, після чого від’єднує електрику та починає роботи з демонтажу блоків та кріплень кондиціонера. Також для здійснення робіт по демонтажу кондиціонерів можуть знадобитися спецтехніка, або робітник висотник у випадках якщо зовнішній блок знаходиться на глухій стіні, та в інших випадках, коли майстер не має змоги фізично дістатися до нього.

Ми виконуємо демонтаж кондиціонерів любої складності в Києві та області.

Вартість послуги залежить від типу кондиціонера, його потужності та від місця його встановлення. Зазвичай у стандартних випадках ціна демонтажу кондиціонера становить:

  • Побутові настінні кондиціонери - до 3.5кВт – 500 грн
  • Побутові настінні кондиціонери – від 3.5кВт  до 5кВт – 650 грн
  • Побутові настінні кондиціонери – від 5кВт до 8 кВт – 800 грн
  • Канальні кондиціонери, стельові, касетні  та інші - від 800 грн (орієнтовно)

Також, ми залюбки демонтований нами кондиціонер встановимо у Вас  в іншому помешканні у випадку переїзду, або після ремонту приміщення чи там де є в ньому потреба. Після чого виконаємо всі профілактичні роботи: чистка, дозаправка фреоном, та інше.  Демонтаж кондиціонера - швидко, якісно, помірна ціна!

Дзвоніть  для оформлення заявки. Працюємо: з 8.00-22.00 без вихідних та свят!

з 8.00 до 22.00

Без вихідних!

Залишити заявку

Консультації

044 568-00-75

063 648-30-03

063 620-02-64

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Так не має бути!

  • Брудний фільтр
  • Брудний барабан
  • Забитий випарник
  • Тепообмінник

Наші рекомендації

Для того щоб Ваш кондиціонер працював довго та надійно рекомендуємо проводити його чистку регулярно. Періодичність сервісного обслуговування кондиціонера залежить  від декількох обставин, серед яких – забрудненість повітря в приміщені, його призначення, температурний режим що, необхідно забезпечити, тощо.

Подбати про свій кондиціонер необхідно заздалегідь, це дозволить запобігти його поломкам в розпал спеки.

Експлуатація

Використання забрудненого кондиціонера значно зменшує його термін експлуатації, знижує холодильну продуктивність компресора, підвищує витрату електроенергії. Також не варто вмикати кондиціонер взимку, якщо  він не пристосований до цього.

Періодичність

В побутових умовах радимо чистити кондиціонер хоча б один раз на рік. Кондиціонери які використовуються в комерційних приміщеннях рекомендується обслуговувати два рази на рік. Кліматична техніка для серверних кімнат потребує планової періодичності проведення робіт.

Професійність

Тільки досвідчені фахівці, та за наявністю професійного обладнання, зможуть швидко з’ясувати та ліквідувати причину поломки, належним чином провести обслуговування та інші сервісні роботи. Дзвоніть та замовляйте професійні послуги  044 568-00-75