AirClean-Servis

Сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів в Києві

  

Smaller Default Larger

Заправка кондиціонерів

Заправка кондиціонера Київ

Заправка кондиціонерів – це одна з операцій сервісного обслуговування або ремонту, в залежності від кількості витоку фреону. Частковий витік фреону відбувається у всіх кондиціонерах, тому раз на два роки їх потрібно дозаправляти. Крім того, причиною витоку може буди неправильний монтаж, заводський брак, або падіння стороннього предмету на елементи зовнішнього блоку кондиціонера.

В побутових кондиціонерах використовується декілька видів фреону.

R-22 - ізотропний холодоагент. При його витоку компоненти випаровуються рівномірно, тому можлива дозаправка. Він негативно впливає на озоновий шар атмосфери, але безпечний для людини, звісно, якщо їм навмисно не дихати. В основному використовується у більш старих кондиціонерах і є відносно дешевим.

 R-410А - квазіазеотропна суміш, більш дорожчий озоно-безпечний фреон. Використовується в сучасних кондиціонерах. При витоку більш ніж 40% потребує повної перезаправки.

R-407С - рідкий холодоагент, не є ізотопним тому при витоку, щоб досягти початкової продуктивності, потребує повної перезаправки.

 Про те,  що в кондиціонері немає або недостатньо фреону можна зрозуміти за такими ознаками:

 • Недостатнє або повна відсутність охолодження
 • Обмерзання теплообмінника внутрішнього блоку
 • Іній у місцях з’єднання труб з зовнішнім блоком 
 • Відключення кондиціонера з індикацією помилки

Відсутність або недостатня кількість  фреону може привести до перегріву компресора (найдорожчої деталі), який забезпечує циркуляцію холодоагенту в системі.
При появі ознак витоку фреону потрібно негайно звернутися до спеціалістів. Наша сервісна служба швидко і якісно виконає заправку Вашого кондиціонера, у нас працюють справжні професіонали з найсучаснішим обладнанням. Усунення причин витоку фреону, заправка кондиціонера раз і назавжди.

Вартість послуг:

Дозаправка кондиціонера фреоном R-22, R-410 (при витоку не більше 10%) ціна ідентична вартості послуг на сервісне обслуговування або чистки кондиціонерів.

Для кондиціонерів малої та середньої потужності – 450  грн

Кондиціонери з високою продуктивністю – ціна залежить від потужності обладнання та кількості необхідного холодоагенту.

Повна заправка кондиціонера фреоном R-22

 • Кондиціонери потужністю до 3.5 кВт (7,9,12-а модель) – 800 грн
 • Кондиціонери потужністю від 3.5кВт до 5кВт – 1000 грн
 • Кондиціонери потужністю від 5кВт до 8кВт – 1200 грн

Промислові, напівпромислові, мультизональні системи – ціна робіт визначається окремо в кожному конкретному випадку.

Повна заправка кондиціонера фреоном  R-410, R-407

 • Кондиціонери потужністю до 3.5 кВт (7,9,12-а модель) – 800  грн
 • Кондиціонери потужністю від 3.5кВт до 5кВт – 1000 грн
 • Кондиціонери потужністю від 5кВт до 8кВт – 1400 грн

У вартість послуг входить:

Пошук причин витоку фреону і їх усунення, але без врахування витрат на запасні частини.

Профілактичні роботи – чистка внутрішнього блоку (випарник, вентилятор, піддон, інші елементи) дезінфекція, чистка теплообмінника зовнішнього блоку, повна діагностика та наладка приладу.

 З усіх питань що стосуються технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів в Києві звертайтесь за тел: (044) 568-00-75

 

 

з 8.00 до 22.00

Без вихідних!

Залишити заявку

Консультації

044 568-00-75

063 648-30-03

063 620-02-64

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Так не має бути!

 • Брудний фільтр
 • Брудний барабан
 • Забитий випарник
 • Тепообмінник

Наші рекомендації

Для того щоб Ваш кондиціонер працював довго та надійно рекомендуємо проводити його чистку регулярно. Періодичність сервісного обслуговування кондиціонера залежить  від декількох обставин, серед яких – забрудненість повітря в приміщені, його призначення, температурний режим що, необхідно забезпечити, тощо.

Подбати про свій кондиціонер необхідно заздалегідь, це дозволить запобігти його поломкам в розпал спеки.

Експлуатація

Використання забрудненого кондиціонера значно зменшує його термін експлуатації, знижує холодильну продуктивність компресора, підвищує витрату електроенергії. Також не варто вмикати кондиціонер взимку, якщо  він не пристосований до цього.

Періодичність

В побутових умовах радимо чистити кондиціонер хоча б один раз на рік. Кондиціонери які використовуються в комерційних приміщеннях рекомендується обслуговувати два рази на рік. Кліматична техніка для серверних кімнат потребує планової періодичності проведення робіт.

Професійність

Тільки досвідчені фахівці, та за наявністю професійного обладнання, зможуть швидко з’ясувати та ліквідувати причину поломки, належним чином провести обслуговування та інші сервісні роботи. Дзвоніть та замовляйте професійні послуги  044 568-00-75