AirClean-Servis

Сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів в Києві

  

Smaller Default Larger

Сервісне обслуговування кондиціонерів

Обслуговування кондиціонерів Київ

Метою сервісного обслуговування кондиціонерів є підтримка технічних характеристик кондиціонера в заданому діапазоні значень, а також усунення несправностей, що виникають в процесі роботи обладнання.

Сервісне обслуговування кондиціонерів є обов’язковою необхідністю. Догляд за кондиціонером потрібно виконувати як самому користувачу (чистка пилового фільтра) так і викликати спеціалістів для більш глибокої чистки, дезінфекції, перевірки та заправки фреоном.

Сервісне обслуговування кондиціонерів включає в себе:

 1. Загальний огляд стану кондиціонера
 2. Перевірка кріплення зовнішнього блоку
 3. Чистка теплообмінника зовнішнього блоку
 4. Чистка випарника внутрішнього блоку
 5. Чистка корпусу внутрішнього блоку
 6. Чистка крильчатки внутрішнього блоку
 7. Чистка фільтрів внутрішнього блоку
 8. Чистка дренажу внутрішнього блоку
 9. Дезінфекція елементів внутрішнього блоку
 10.  Перевірка наявності фреону в кондиціонері
 11.  Дозаправка кондиціонера фреоном (якщо є на те потреба)
 12.  Перевірка температури повітря на виході з кондиціонера
 13.  Перевірка відповідності електроживлення вимогам виробу
 14.  Діагностика режимів роботи, перевірка наявності кодів-помилок

З переліку робіт видно, що сервісне обслуговування це не тільки очищення кондиціонера від пилу та бруду, а і повна діагностика всіх параметрів роботи кондиціонера.

Багатьом власникам кондиціонерів знайомий неприємний запах, що виникає в перші хвилини роботи кондиціонера. Причина цього запаху ясна і зрозуміла. Під час роботи кондиціонера на холодному випарнику конденсується волога, до крапельок води прилипає пил, і з часом на поверхні випарника і в місцях роздачі-повітря, а також на крильчатці утворюється наліт у вигляді жирових, пилових та інших відкладень. Коли кондиціонер не працює, температура на його поверхні підвищується, і в цьому сприятливому середовищі активно розмножуються різноманітні бактерії. Вони в свою чергу можуть викликати у людини хронічну втому, головні болі, а також сприяють розвитку хронічної застуди, алергічних захворювань. Тому важливість регулярного чищення систем кондиціонування не можна недооцінювати. Послуга, яку ми надаємо, – «Обслуговування кондиціонерів» – включає в себе не тільки фізичну очистку  наявних забруднень, а й дезінфекцію всієї поверхні кондиціонера спеціальними  засобами, безпечними для здоров’я людини. 

Також, одна із важливих деталей при проведенні сервісного обслуговування – є перевірка цілісності фреонового контору та вимір кількості фреону.  За деякий час (2-4 роки) необхідна кількість  фреону в системі знижується. Це відбувається через поступовий виток фреону з системи. Боятися цього не варто, фреон відноситься до інертних газів і не становить загрози для здоров'я. Але відсутність або недостатня кількість фреону в системі може привести до швидкої поломки компресора в зовнішньому блоці, а це найдорожча і чутлива частина у всій системі. Справа в тому, що в процесі роботи компресор також охолоджується фреоном, а крім того, в ньому ще міститься мастило яке перешкоджає підвищеному зносу деталей.

Найчастіше погіршення параметрів роботи кондиціонера відбувається повільно і непомітно для оточуючих, що може привести до незворотніх відмов обладнання, та вимагатиме складного дорогого ремонту. Своєчасне профілактичне обслуговування кондиціонерів дозволяє набагато знизити вірогідність серйозної поломки. В іншому випадку, «економія» на сервісі обладнання приводить до суттєвих матеріальних витрат, а тому регулярне сервісне обслуговування кондиціонерів не тільки необхідно, але ще й вигідно.

Вартість послуг:

Сервісне обслуговування кондиціонерів – ціна за одиницю

 • Настінні кондиціонері потужністю до 5 кВт – 450 грн
 • Настінні, стельові, касетні потужністю від 5 до 8 кВт – 650 грн
 • Кондиціонери та сплит-системи великої продуктивності –  від 700 грн
 • Канальні кондиціонери – від 1500 грн

Мультиспліт системи – ціна визначається  від кількості внутрішніх блоків

Обслуговування систем кондиціювання промислового призначення – ціна обговорюється окремо в кожному конкретному випадку. 

Для власників великої кількості обладнання діє знижка.

з 8.00 до 22.00

Без вихідних!

Залишити заявку

Консультації

044 568-00-75

063 648-30-03

063 620-02-64

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Так не має бути!

 • Брудний фільтр
 • Брудний барабан
 • Забитий випарник
 • Тепообмінник

Наші рекомендації

Для того щоб Ваш кондиціонер працював довго та надійно рекомендуємо проводити його чистку регулярно. Періодичність сервісного обслуговування кондиціонера залежить  від декількох обставин, серед яких – забрудненість повітря в приміщені, його призначення, температурний режим що, необхідно забезпечити, тощо.

Подбати про свій кондиціонер необхідно заздалегідь, це дозволить запобігти його поломкам в розпал спеки.

Експлуатація

Використання забрудненого кондиціонера значно зменшує його термін експлуатації, знижує холодильну продуктивність компресора, підвищує витрату електроенергії. Також не варто вмикати кондиціонер взимку, якщо  він не пристосований до цього.

Періодичність

В побутових умовах радимо чистити кондиціонер хоча б один раз на рік. Кондиціонери які використовуються в комерційних приміщеннях рекомендується обслуговувати два рази на рік. Кліматична техніка для серверних кімнат потребує планової періодичності проведення робіт.

Професійність

Тільки досвідчені фахівці, та за наявністю професійного обладнання, зможуть швидко з’ясувати та ліквідувати причину поломки, належним чином провести обслуговування та інші сервісні роботи. Дзвоніть та замовляйте професійні послуги  044 568-00-75